Alu Kooli huviringid oktoobrist

Jagame rõõmuga infot, et meie maja huviringid alustavad järgmine nädal tegevusi – kunstiring, puutööring, muusikaring ja spordiring.
Nimetatud huviringid on õpilastele tasuta. Juurde on lisandumas oktoobri teises pooles liiklusring.

Kui laps on endale esimestel ringi välja valinud ja oma otsuses kindel, et soovib ringis osaleda, on Rapla vallal lapsevanemale registreerimiseks loodud keskkond rapla.huviregister.ee

Tabelis on ka toodud Fredy inglise keele ja keraamika ring, mis on majaväliste pakkujate poolt ning tasulised ja sinna registris registreeruma ei pea. Registreeruma peab kunstiringi, puutööringi, muusikaringi, liiklusringi ja spordiringi.

Juhis, kuidas laps ringi registreerida on siin: https://rapla.kovtp.ee/documents/17843026/28241401/Juhendmaterjal+lapsevanemale+huviregistrisse+registreerimisel.pdf/c669469d-ee16-4020-899f-934c5b472a41

Selles keskkonnas on oluline laps kindlasti ringi registreerida.

Kui Te peaksite hätta jääma registreerimisel, andke julgesti märku! Püüame koostöös lapse ringi registreerida.

Küsimuste korral võtke ühendust kas Stuudiumis või sille@alulakool.edu.ee