Riiklike rahuloluküsitluste tulemused lasteaias ja koolis 2021

2021. aasta aprillist juunini viis Haridus- ja Noorteamet koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga lasteaedades ja koolides läbi riiklikud rahuloluküsitlused.

Tulemused on nähtavad, kui vajutate allpool olevale veebilingile.

Alu Kooli unikaalne veebilink on:

Üldhariduskoolide küsitlustest võttis osa 488 üldhariduskooli. Kõikidest 4. klassi õpilastest vastas küsitlusele 74%, 8. klassis 67%, 11. klassis 67% ning täiskasvanute gümnaasiumite õppijatest vastas küsitlusele 21%.  Õpetajate küsitlustele vastas 53% õpetajatest  ja lapsevanemate küsitlustele kokku 25 373 lapsevanemat.

Alushariduse rahuloluküsitlustest võttis osa 572 lasteaeda. Õpetajate küsitlustele vastas 10 253 õpetajat  ja lapsevanemate küsitlustele kokku 22 714 lapsevanemat.