KOOLI HUVIRINGIDEST SEL ÕPPEAASTAL

Rapla Vallavalitsus on sel õppeaatsal teinud uuenduse ja loonud majasiseste huviringide registri. See tähendab, et oktoobrist alustavatesse huviringidesse peaks lapsevanem läbi e-keskkonna oma lapse soovitud ringidesse registreerima.

Alu Kooli huviringid leiate sellelt aadressilt: rapla.huviregister.ee/index.php?teema=ringivalik

Esimesed olulised sammud, lapsele huviringi määramiseks huviringi registris.

Samm 1: Esmalt läheb vanem registrisse sisse oma ID-kaardi või mobiil-IDga (huviregistri)

Samm 2: lapsevanem registreerib ennast sisestades oma meili aadressiga (meil millele saadetakse tavitusi). Registreerimiskiri tuleb meilile.

Samm 3: lapsevanem saab määrata enda paroolid (edaspidi ei pea kasutama ID-kaarti või mobiil-IDd)

Samm 4: lapsevanem lisab oma lapse/lapsed (nimi ja isikukood, kool, klass)

Samm 5: lapsevanem saab koos lapsega valida lapsele ringitabelist huviringi ja klõpsates „lisa laps ringi“ saab ringijuhendaja sellekohase teavituse. Ringijuhendaja saab kas lapse ringi kinnitada või selle põhjendusega tagasi lükata (lapsevanem saab sellekohase e-kirja).

Valida võib ka mitu ringi. Kui jääte huviringi registreerimisega hätta, andke julgesti märku!